Boşanma Avukatı İstanbul

Günümüzde evli çiftler arasında ayrılıklar ve boşanmalar giderek artmaktadır. Bu sebeple tarafların boşanma işlemlerini halleden ve aynı zamanda iki tarafın haklarını korumak için boşanma avukatı olarak görev yapan avukatlar bulunmaktadır. Bu sebeple de Aydar Hukuk isimli Hukuk büromuz yıllardır İstanbul genelinde boşanacak olan çiftlere hizmet vermektedir ve boşanma avukatı İstanbul denilince en tecrübeli ve prestijli bürolardan biridir.

Boşanma Avukatlarının Görevleri Nelerdir?


Hukuk büromuz, aile hukuku başta olmak üzere birçok alanda hizmet vermektedir. Bu alanlardan en önemlisi ise Boşanma ile ilgili konulardır ve bu konuda deneyimli boşanma avukatlarımız bulunmaktadır. Boşanma avukatlarının ilk görevi ayrılacak olan çiftlerin boşanma davalarını açmak ve sonuna kadar bu davaları takip etmektir. Burada boşanma avukatlarımızın asıl görevleri boşanma olması durumunda iki tarafında haklarını korumak ve özellikle kadınların haklarını korumaktır.

Boşanma Davası Nedir?


Evli olan çiftlerin, anlaşmalı ya da sadece birisinin isteyerek mahkemeye ayrılmak için başvurması işlemine boşanma davası denilmektedir. Boşanma davası açmak için Aile Mahkemelerine başvurmak gerekmektedir. Hukuk büromuz tarafından boşanacak olan çiftler için boşanma avukatı olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerin asıl amacı eşler arasında nafaka hesaplanması, hakların korunması ve boşanma işlerinin daha kolay halledilmesidir.

Bunlara ek olarak avukatlarımız tarafından eşlerin boşanma sürecinde gerekli araştırma ve incelemeler de yapılmaktadır. Mahkeme süreçleri ile de tamamen avukatlarımız ilgilenmekte ve bu sayede müvekkillerimiz hiçbir şeyle uğraşmak zorunda kalmamaktadırlar. Hukuk büromuz, boşanma avukatı İstanbul denilince akla gelen ilk hukuk bürolarından biridir.

Boşanma avukatı için iletişim : https://aydarhukuk.net/bosanma-avukati/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *